Regulamin promocji NOWY ROK - NOWE POSTANOWIENIA

REGULAMIN PROMOCJI „NOWY ROK - NOWE POSTANOWIENIA”

 

 1. Organizatorem promocji jest TSTM Sp. z o.o. w Legnicy z siedzibą w Legnicy (59-220) przy ulicy Adama Mickiewicza 1a/10 właściciel marki handlowej „PAN ZIEMNIAK”.
 2. W ramach promocji „NOWY ROK - NOWE POSTANOWIENIA” Organizator ma przeznaczone dla swoich Klientów kupony rabatowe upoważniające do zniżki w wysokości 20% na całe zakupy (dalej KUPON) w sklepach stacjonarnych PAN ZIEMNIAK oraz sklepie internetowym www.panziemniak.com.pl 
 3. Promocja trwa od dnia 01 stycznia 2021 r. do 31.01.2021 lub do wyczerpania kuponów.
 4. Każda osoba, która w okresie trwania promocji dokona zakupu karnetu w siłowni WELL FITNESS w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 41 (CH FERIO), otrzyma dwa kupony rabatowe o których mowa w pkt. 2 niniejszego regulaminu.
 5. Kupony o których mowa w pkt. 2 niniejszego regulaminu przeznaczone są do jednokrotnego wykorzystania przy zakupach stacjonarnych i podlegają zwrotowi w dniu zakupu (należy je przekazać obsłudze sklepu).
 6. W przypadku chęci wykorzystania KUPONU w sklepie internetowym pod adresem www.panziemniak.com.pl, należy wpisać w miejscu "MAM KOD RABATOWY" kod: NOWYROK2022.
 7. W przypadku realizacji kuponu z zakupami w sklepie internetowym www.panziemniak.com.pl, KUPON podlega zwrotowi obsłudze (w przypadku odbioru osobistego zamówienia) lub podlega zwrotowi kierowcy (w przypadku dostawy PANA ZIEMNIAKA)
 8. KUPONY ważne są do dnia 28.02.2022 roku, i po tej dacie nie będą honorowane.
 9. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy wydania „KUPONU” w przypadku wyczerpania się puli zapasów przeznaczonych na ten cel.
 10. Z promocji nie mogą skorzystać pracownicy Organizatora oraz członkowie rodzin osób, o których mowa powyżej (tj. ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo).
 11. KUPON zostanie wydany w chwili zakończenia transakcji zakupu karnetu w siłowni WELL FITNESS LEGNICA, ul. Chojnowska 41 (CH FERIO).
 12. Regulamin Promocji dostępny jest na stronie Organizatora panziemniak.com.pl
 13. Organizator zastrzega sobie prawo: przerwania, zmiany regulaminu promocji lub unieważnienia promocji bez podawania przyczyn. Informacja o ewentualnych zmianach będzie publikowana na stronie Organizatora lub na stronie profilu „PAN ZIEMNIAK” w serwisie facebook.com
 14. Administratorem danych osobowych jest TSTM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Legnicy przy ulicy Adama Mickiewicza 1a/10, 59 220 Legnica, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: KRS 0000657525. Kapitał zakładowy 10.000 zł wniesiony w całości. NIP: 6912521401, REGON: 366298941

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl